Fotoja e parë e djalit të Gaz Pajës dhe Irës... ja sa është rritur

Fotoja e parë e djalit të Gaz Pajës dhe Irës... ja sa është rritur

Ira dhe Gazi

Djali i Gaz pajës është plot dy muajsh sot dhe bashkëshortja e tij Ira ka ndarë me të gjithë një foto të tij.

Ata kanë dalë afër pemës së Krishtlindjes, të zbukuruar me drita edhe pse vogëlushi është ai që xixëllon më shumë.

Dardi i vogël është veshur me paliçeta ngjyrë të verdhë e të gjelbër dhe në kokë ka një kapuç të verdhë.

Më anë të postimit Ira ka shprehur se ai po rritet shumë shpejt dhe se ajo nuk dëshironte që të ndodhte, pasi donte ta shijonte akoma dhe më shumë.

Kjo është fotoja e parë e djalit që ka publikuar çifti.

Mos u rrit shume shpejt bir se dua te te shijoj!2 muaj me kete dashuri te vogel, Dard", ka shkruar Ira.

Ira dhe Dard

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Shpërthim me tritol në një apartament në Elbasan, dëmtohet një 26-vjeçar! Lënda plasëse ishte vendosur në hyrjen e dy grave që jetonin me qira

Shpërthim me tritol në një apartament në Elbasan, dëmtohet një 26-vjeçar! Lënda plasëse ishte vendosur në hyrjen e dy grave që jetonin me qira