Ftohet marrëdhënia e çiftit, Keisi distancohet nga Kristi: S'kam rënë në dashuri! M'u hapën sytë, e mora mesazhin dhe dola nga vorbulla

Ftohet marrëdhënia e çiftit, Keisi distancohet nga Kristi: S'kam rënë në dashuri! M'u hapën sytë, e mora mesazhin dhe dola nga vorbulla

Keisi Medini dhe Krist Aliaj

Marrëdhënia e Keisi Medinit dhe Krist Aliajt është ftohur. Ata janë distancuar dhe Kristi nuk e kupton arsyen ndërsa Keisi në një bisedë me Antonetën tha se ‘iu hapën sytë’ dhe nuk e di se çfarë ndjen, por rrëfen se nuk është dashuri.

“Shumë gjëra kanë qenë të imponuara, unë e mora mesazhin tim dhe dola nga ajo vorbulla. Ishim vetëm këtu dhe u verbova. Thashë 1 sekondë çfarë po ndodh dhe mu hapën sytë. Nuk kam rënë as në dashuri, se të isha, nuk do kisha turp ta pranoja.

Nuk ka më bukur se sa të biesh në dashuri, por kanë ndodhur gjërat shpejt dhe se kuptoj çfarë po bëhet. Nuk e di se çfarë ndjej, tani do dal e keqe. Unë jam e ftohtë, nuk të vij nga mbrapa të përqafoj”, tha ajo.

Mbetet për tu parë se si do të ecë marrëdhënia e tyre që u kris pas daljes së Sabianit nga Big Brother VIP.

 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Igli Tare 'tërbon' Interin, drejtori i Lazios: Për mua Juventusi është në vendin e dytë

Igli Tare 'tërbon' Interin, drejtori i Lazios: Për mua Juventusi është në vendin e dytë