‘Galaktikët’ pushtojnë sërish Europën, Reali kampion i Champions League për herë të 14

‘Galaktikët’ pushtojnë sërish Europën, Reali kampion i Champions League për herë të 14

90+5’ Real Madrid është shpallur kampion i Champions League për herë të 14. Në finalen e Parisit ‘galaktikët’ fitojnë 1-0 falë golit të Vinicius.


Lajmi kryesor:

Historia e Europës është Real Madrid! ‘Galaktikët’ mposhtin në finale Liverpool-in, marrin Champions-in e 14


Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

Shkrumbohen nga flakët kodrat e Peshtanit të madh në Fier! Zjarrfikësit dhe banorët po punojnë për të shuar zjarrin

Shkrumbohen nga flakët kodrat e Peshtanit të madh në Fier! Zjarrfikësit dhe banorët po punojnë për të shuar zjarrin