Gerta Gixhari tregon merakun e jetës: Më tremb e ardhmja e fëmijëve të mi! Asgjë nuk fitohet lehtë në këtë jetë

Jetesa në Shqipëri shihet me mëdyshje dhe me pasiguri për moderatoren Gerta Gixhari. Gjatë intervistës në Report Tv, ajo shprehet se e ardhmja e fëmijëve të saj  është pikërisht ajo që e tremb më së tepërmi.

“Aktualisht ajo që më tremb më është e ardhmja e fëmijve të mi, më tremb e ardhmja e shqipërisë kjo më tremb. Unë plpiqem gjithmonë të jap më të mirën dhe t’i mësoj me këto vështirësi që ata të mos mendojnë se është kaq e thjeshtë. Në këtë jetë asgjë nuk fitohet lehtë duhet të punosh shumë për ta fituar atë”- tha ajo.


Lajmi kryesor:

Kritikat ndaj Oltës në BBV? Gerta Gixhari thyen heshtjen: Po abuzohet, njerëzit nuk e kuptojnë çfarë po shkaktojnë


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

Luizit dhe Oltës  i ‘zbehet’ fama! Ja kush janë VIP-at që fituan më shumë ndjekës këtë javë në rrjetet sociale

Luizit dhe Oltës  i ‘zbehet’ fama! Ja kush janë VIP-at që fituan më shumë ndjekës këtë javë në rrjetet sociale