Historia e dashurisë së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt do bëhet film, projekti mbyllet në fund të vitit! Çifti nis planet për bashkëjetesë

Historia e dashurisë së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt do bëhet film, projekti mbyllet në fund të vitit! Çifti nis planet për bashkëjetesë

Donald Veshaj dhe Bora Zemani

Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë çifti më i përfolur i momentit, të cilët duket se do e shfrytëzojnë famën për të sjellë një film që flet për historinë e tyre të dashurisë. Ndonëse të angazhuar në botën e televizionit, po përgatisin një film me disa seri ku në fokus do të jenë ata të dy.

Xhirimet kanë nisur ndërsa marrin pjesë edhe kolegët e tyre. Projekti pritet të mbyllet në fund të vitit të ri dhe transmetimi do të nisë sezonin e ardhshëm televiziv, shkruan Panorama. Filmi do të jetë komedi, por nuk do të mungojnë situata komike duke qenë se edhe Donaldi është aktor.

Po ashtu, çifti po përgatitet për të nisur bashkëjetesën dhe po kërkojnë që të marrin shtëpi së bashku. Kjo vjen pas një historie 4-vjeçare plot me ulje e ngritje, por që i ktheu në çiftin më të ndjekur.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Ndeshja Shqipëri-Spanjë, qeni Roko parashikon rezultatin në ‘Minuta Zero’

Ndeshja Shqipëri-Spanjë, qeni Roko parashikon rezultatin në ‘Minuta Zero’