Kanosi punonjësin e policisë në ambientin e Komisariatit dhe më pas tentoi të largohej, vihet në pranga i riu nga Kolonja

Kanosi punonjësin e policisë në ambientin e Komisariatit dhe më pas tentoi të largohej, vihet në pranga i riu nga Kolonja

Foto ilustruese

Një 27 vjeçar pasi është shoqëruar për një konflikt familjar ku ishte i  përfshirë, ka kërcënuar në ambientet e komisariatit një polic dhe më pas ka tentuar të largohet.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në Komisariatin e Policisë së Kolonjës, ku ishte i shoqëruar Elis Shkoza 27 vjeç, banues në Ersekë.

Pasi ky i fundit është futur në ambientet  e brendshme të komisariatit,  ka kundërshtuar dhe ka kanosur një punonjës policie dhe më pas ka tentuar të largohet nga komisariati.

27 vjeçari me precedent të mëparshëm penal në fushën e vjedhjes së pronës dhe dhunës në familje është neutralizuar menjëherë nga policia.

 

 

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol