VIDEO/ 'Komploti' bën bashkë Lulzim Bashën dhe Ben Blushin

TIRANË- Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vizituar Panairin e Librit në Pallatin e Kongreseve. Në mesin e takimeve dhe vizitave në stendat e panairit, dallon ajo me shkrimtarin Ben Blushi.

Kryedemokrati ka zgjedhur që të blejë librin e ri të Blushit, ‘Komplot’, ndërsa kanë pasur edhe një shtrëngim duarsh.

Basha ishte i shoqëruar nga deputetja Flutura Açka dhe drejtuesi i këshillit Euroatlantik në PD, Preç Zogaj, njëherazi të dy edhe shkrimtarë.

Panairi i Librit do të qëndrojë i hapur deri më 19 nëntor.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • MINUSHE: 16/11/2023 14:11

    ka lexuar ndonje liber BASHA..KA NJE FJALOR ME 10 FJALE GJITHSEJ qe i perserit e perserit :)

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Kushtoi vetëm 700 paund, The Guardian: Kjo është reklama më e mirë e Krishtlindjeve të këtij viti

VIDEO/ Kushtoi vetëm 700 paund, The Guardian: Kjo është reklama më e mirë e Krishtlindjeve të këtij viti