Mesazhi i Tahirit për Vitin e Ri: Ka
ende shumë rrugë përpara/FOTO

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka përcjellë mesazhin e urimit të Vitit të Ri në rrjetet sociale. 
 
I përfolur jo pak në media muajt e fundit, pas shkatërrimit të një rrjeti kriminal të trafikut të drogës në Itali i kryesuar nga Moisi Habilaj dhe daljes së përgjimeve ku përmendej edhe emri i ish-ministrit, Tahiri ka shkruar në Facebook se ka kaluar një vit të vështirë. 

tahiri
(Mesazhi i Tahirit në Facebook)

"Çdo ditë e vështirë e vitit që po lëmë pas, është një mundësi më shumë për vitin tjetër. Faleminderit nga zemra të gjithëve e forca për vitin që vjen", shkruan Tahiri. Ai e mbyll urimin me frazën: "Ka ende shumë rrugë përpara. Gëzuar 2018"

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Një javë pas zotimit ndaj agresionit rus në Ukrainë, Ministria e Jashtme kanadeze preket nga sulmi kibernetik