Nga ëndrra e parealizuar e Ilirjana Bashës te sfidat e jetës të Rita Petros, rrëfimet plot emocion në 'E ardhmja është vajzë'

Një dyshe e emocioneve të forta ishte këtë të shtunë në ekranin e Report Tv në emisionin “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin.

Një ditë pas pavarësisë së Kosovës, Ilirjana Loxha Basha tregoi mënyrën e saj të bashkimit të Shqipërisë me Kosovën dhe tregoi ëndrrën ende të parealizuar.

Shkrimtarja Rita Petro tregoi anët e saj më të ndjeshme, por dhe forcën që ka treguar përballë sfidave të mëdha të jetës.

/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ben: 19/02/2023 06:32

    Exemplare drejtuesja e emisionit.Ku e keni gjet?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë