Pasi zyrtarizuan bashkimin, Bora Zemani puth Donald Veshajn në emision (VIDEO)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj konfirmuan bashkimin e tyre me një foto krah njëri-tjetrit. Bora do të jetë e ftuar në emisionin e Donaldit dhe vëllait të tij Romeos, ku do të flasin edhe për rikthimin e tyre.

Sëfundmi është publikuar një video nga prapaskenat e emisionit, ku duket Bora që puth në ballë Donaldin.

Në video duken Bora dhe Donaldi në skenë, ku rikriojnë momentin e takimit të tyre në “Big Brother Vip.” Teksa Bora imiton veprimet e Donaldit, duke i gjuajtur me shpulla këtij të fundit, ajo i jep edhe puthjen aktorit…

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Tea: 30/09/2022 16:25

  Me cift i shpifur s behen .

  Përgjigju
 • Komision: 30/09/2022 10:16

  ME DEBILE FEMER LA NAM GOMARJA

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

'112' - Ekskluzive/ 'Tempulli', pamjet hap pas hapi të arrestimeve të shpërndaresve të drogës pranë shkollave (Video)

'112' - Ekskluzive/ 'Tempulli', pamjet hap pas hapi të arrestimeve të shpërndaresve të drogës pranë shkollave (Video)