Prej 2 vitesh ishte në kërkim, kapet anëtari i bandës së Habilajve/ Emri

Foto ilustruese

TIRANE-Pas dy viteve në kërkim policia ka arrestuar Xhovalin Bacon, ndërsa sot Krimet e Rënda i kanë komunikuar masën e arrestit me burg.

19-vjeçari ishte në kërkim për parcelat e drogës në fshatrat e Vlorës, ndërsa ishte në hetim edhe si pjesë e grupit të Habilajve.

Për bandën e Habilajve vijojnë hetimet në Shqipëri dhe Itali. Në vendin fqinj i arrestuar mes të tjerëve është edhe Moisi Habilaj, që cilësohet edhe si koka e bandës së trafikut.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kafsha: 03/05/2018 15:41

    Përkëdheleni ndonjë copë herë tani si bir të vetëm dhe pastaj, lirojeni

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Koronavirusi në Shqipëri, vdekjet dhe rastet e reja u rritën në javën e fundit! Situata në spitale e qëndrueshme