Ronela Hajati publikon këngën e re (FOTO)

Ronela Hajati

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati ka publikuar së fundmi  këngën e re me titull “MVP”.

Për tekstin dhe melodinë e kësaj kënge u kujdes vetë këngëtarja, muzikën e bëri “Tull Production”, kurse videoklipi u punua nga “Sebastian".

Për këngën Ronela është shprehur se është për qejf.

"Kur mendon se dhe nëse ke problemet me te mëdha, do ekzistojë gjithmonë një qoshe ku mund te kërcesh! Ju dua!”, është shprehur këngëtarja.

Ora 15:15
Ronela Hajati publikon këngën e re
1/5
E.D./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Syperr Madam: 22/09/2019 15:22

    Romela me pelqen jovetem si pamje feminile , por se eshte nji femer me stil ...

    Përgjigju