Shkodër/ Bombula e gazit shpërthen në tarracën e pallatit bie në oborrin e banesës

Shkoder - Një shpërthim ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Shkodrës në një pallat.

Gazetari i Shqiptarja.com informon se bëhet fjalë për shpërthim të një bombule gazi.

Deri më tani s’ka dëme dhe shpërthimi nuk ishte  i fuqishëm.

Mësohet se policia ndodhet në vendngjarje.

Njoftimi i policise

Rreth orës 13:00, në lagjen “Qemal Stafa”, në tarracën e një pallati, dyshohet se ka shpërthyer një bombol gazi, e cila më pas ka rënë në oborrin e një banese.  

Si pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.  

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.

 

S.B/S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Fotografoi Trumpin të gjakosur pas të shtënave, fotoreporteri: E dija që ishte moment historik, duhej dokumentuar

Fotografoi Trumpin të gjakosur pas të shtënave, fotoreporteri: E dija që ishte moment historik, duhej dokumentuar