‘Shpërthen’ ish-banorja e ‘BBV’, kërkon të mbyllet emisioni: Nuk tolerojmë më, mos i hëngshi lekët

‘Shpërthen’ ish-banorja e ‘BBV’, kërkon të mbyllet emisioni: Nuk tolerojmë më, mos i hëngshi lekët

Ermiona Lekbello

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Ermiona Lekbello ka reaguar ashpër përmes një story në Instagram për mbylljen e këtij emisioni duke thënë se autorët e këtij reality-shoë kanë kaluar çdo tolerancë.

Me këtë rast këngëtarja ka reaguar ashpër duke i quajtur drejtueset e këtij programi, Sara dhe Lori Hoxhën ‘të pangopura’.

“Të mbyllet ky emision, kaloi çdo gjë, nuk tolerojmë më. Të paguajnë këtë fatkeqësi që ndodhi. Mos i hengshi paratë”, ka shkruar artistja.

Kujtojmë se një dy ditë më parë media Top Channel ka rënë pre e sulmit të kallashnikovit ku për pasojë ka ndërruar jetë 60-vjeçari Pal Kola, punonjës i sigurisë.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • yep: 29/03/2023 08:46

  dhetc it...of offffff, gjths.ka te drejte !

  Përgjigju
 • fatos: 28/03/2023 21:31

  kjo qenka keq me shqipen ..."engshi" se di dmth ,nivele te frikshme injorance....

  Përgjigju
  • eli: 29/03/2023 08:39

   Eshte nje nga kriteret qe duhet te plotesosh per tu bere pjese e spektaklit!-)

 • Sondazhi i ditës:

  I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve