Shqipëria pëson gol në minutat e fundit! Tifozët qëllojnë futbollistët me sende të forta nga shkallët e stadiumit

Shqipëria pëson gol në minutat e fundit. Tifozët qëllojnë futbollistët me sende të forta nga shkallët e stadiumit. 


Lajmi kryesor:

Ëndërr kuqezi e plagosur në 'Air Albania', Shqipëria humb me Poloninë! Incidenti i rëndë me shishet në fushë, shiten brenda në stadium ndërkohë që nga jashtë nuk lejohen


B.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Menaxheri dhe punonjësja vjedhin kompaninë në shifrën e 3.5 mln lekëve, por në fund e pësojnë