VIDEO/ Çfarë po ndodh? Kejvina në gjendje të rënduar, qan me dënesë që në mëngjes

Kejvina është zgjuar këtë të premte e mërzitur dhe ka nisur të qajë me dënesë në kuzhinë dhe oborr.

Arsyeja që e ka shqetësuar deri në këtë pikë modelen është se nuk ka fjetur dot gjumë nga zhurmat.

I pari që e vuri re gjendjen e saj ishte Genti.

Kejvina: Unë jam në gjumë akoma, s’po na lënë të flemë gjumë, të paktën kur flemë dhe hamë të respektojmë njeri- tjetrin

Genti: Këtu s’ka ardhur njeri të rrijë në hotel me 5 yje!

Kejvina: Po mirë, meqë është kështu do marr enët dhe do vij t’ju bëjë zhurmë aty te dhoma.

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Turi: 30/12/2022 14:27

    I mungon kollodoku pranej.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

‘Serbia po organizon arratisjen e të burgosurve nga Kosova’, ministrja e Drejtësisë kërkon hetim ndërkombëtar: Beogradi synon të godasë rendin publik

‘Serbia po organizon arratisjen e të burgosurve nga Kosova’, ministrja e Drejtësisë kërkon hetim ndërkombëtar: Beogradi synon të godasë rendin publik