VIDEO/ E vrau dhe më pas e hodhi në lumë, momenti tronditës ku i riu tërheq zvarrë trupin e pajetë të së dashurës

VIDEO/ E vrau dhe më pas e  hodhi në lumë, momenti tronditës ku i riu tërheq zvarrë trupin e pajetë të së dashurës

ARGJENTINË- Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Argjentinë. Një i ri argjentinas ka vrarë të dashurën e tij, e ndërsa sikur kjo të mos mjaftonte e ka tërhequr zvarrë. Ky moment është kapur nga kamerat.

23 vjeçari Jorge Rojas akuzohet për vrasjen e Agustina Nadal pasi pranoi se e rrahu dhe e mbyti para se ta hidhte trupin në një lumë në orët e para të 27 nëntorit.

Rojas vrau Nadalin -pas një debati në apartamentin e tyre në qytetin Bahia Blanca të Buenos Aires, vetëm disa orë pasi çifti pa me miqtë fitoren e Argjentinës në Kupën e Botës në futboll ndaj Meksikës. Në pamjet e sigurisë, Rojas mund të shihet duke tërhequr zvarrë trupin e së resë pranë shtëpisë së tyre.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është i drejtë vendimi për të shtyrë Komisionin Hetimor për ‘McGonigal’?×

Lajmi i fundit

Mijëra të vdekur nga tërmeti në Turqi dhe Siri, Blinken: SHBA do të dërgojë ndihma për popullin sirian, jo për Asadin

Mijëra të vdekur nga tërmeti në Turqi dhe Siri, Blinken: SHBA do të dërgojë ndihma për popullin sirian, jo për Asadin