VIDEO/ Tifozi i Tiranës djeg shallin e Partizanit në 'Air Albania'


Derbi Tirana - Partizani merr jetë sot në 19:00 në "Air Albania", sfidë që vlen për javën e 15-të në Superligë. Tifozët tanimë kanë mbushur impiantin, ndërsa nuk kanë munguar incidentet. Një tifoz i Tiranës, në dukje disi në moshë ka djegur një shall të Partizanit. Menjëherë kanë ndërhyrë zjarrfikësat dhe gjithçka ka kaluar.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ S'ka fitues në derbi, Tirana dhe Partizani barazojnë 1-1 mes tensionit e përleshjeve! Dinamo 'fundos' Laçin, Kukësi e Teuta ndahen në paqe


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Trajnimi i qenve të policisë me manual nga OSBE! Boshnjaku: Japin ndihmë të madhe në pikat e kalimit kufitar

Trajnimi i qenve të policisë me manual nga OSBE! Boshnjaku: Japin ndihmë të madhe në pikat e kalimit kufitar