Vrasja në Bathore/ Viktima po merrte rrobat për t'u larguar nga shtëpia që u bë 'mollë sherri' prej vitesh, u vra në sy të fëmijës 8 vjeç (VIDEO)

Ditën e djeshme, Jetmira Hasani ka qenë duke zbritur rrobat e saj dhe sendet personale për t'u larguar nga banesa së bashku me fëmijën e saj 8-vjeçar, por në ato momente ka pasur një tjetër konflikt me ish- kunatin, që agravoi deri në përdorimin e armëve duke sjellë edhe një viktimë. Ajo pretendonte se banesa ku jetonte pas ndarjes nga bashkëshorti është  e saja, duke bërë që të kishte konflikte të vazhdueshme me ish- kunatin, Agron Tanushi, i cili i mori jetën. Aktualisht në këtë banesë jetën vetëm nëna e autorit, dhe fsmiljarët i druhen një hakmarrjeje të mundshme, pasi edhe dje ka pasur një përplasje mes 2 familjeve.


Lajmi kryesor:

Krimi brenda familjes në Bathore/ E reja u vra nga ish- kunati në sy të fëmijës sapo iku policia! Po largohej nga shtëpia që 'u bë mollë sherri'! Kapet 33-vjeçari


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?×

Lajmi i fundit

John

Bregu për vrasjen e Hajdarit: Ka mungesë dëshmish shkencore (VIDEO)