Afërdita dhe Qerimeja, dy motra në birucat e hetuesisë

29 Nëntor 2020, 13:50

Historia e trishtë e dy motrave të rritura në internim me babanë të arratisur e të burgosura njëra me tre fëmiëj të vegjël që u detyrua ti lërë vetëm e tjera shtatzënë në muajin e nëntë, duke përjetuar lindjen në kushtet e tmerrshme të të qenin nën arrest, ku do ta ndanin nga foshnja e saj pa mbushur 24 orë nga lindja….përjetime te forta në hetuesi e në burgje dhe përballja me vitet e fundit të regjimti komunist

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha