Ahmet Tufa, njeriu i dorës së hekurt

12 Qershor 2019, 09:05 | Përditesimi i fundit: 2019-06-24 08:16:56

Emisioni Dosja K në Report TV solli pjesën e parë të rrëfimit të Ahmet Tufës, i arrestuar dhe dënuar në vitin 1980 për ngritjen e një organizate antikomuniste të quajtur "Dora e hekurt".

Programe të tjera

Shiko të gjitha