Art i trashëguar ndër vite

28 Shkurt, 09:31

Sulejman Ibrahimi, mjeshtri I bërjes së veglave muzikore popullore me tel, tregon lidhjet e tij me grupin artistic të Rrashbullit dhe ndërtimin e ciftelisë së parë kur ishte vetëm 18 vjec.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha