Bimët që kurojnë sëmundjet e mushkërive

24 Shkurt, 11:15

Gjithmonë e më shumë po rikthehemi tek bimët medicinale për shërimin e sëmundjeve  të ndryshme në organizëm. Në një intervistë në “Rreze Dielli” mjeku alternativ Irfan Gjeci tregoi për bimët që ndihmojnë më shumë në sëmundjet e mushëkrive ku përmendim, lulen e kalendulës, lulen e shtogut dhe cajin alpin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha