Çfare të presim ketë dhjetor, horoskopi i muajit të fundit të vitit nga astrologia Meri Gjini

10 Dhjetor 2018, 07:17

Është muaji dhjetor, muaji i fundit të vitit plot plane për të organizuar atmosferën e festave sa më bukur dhe këndshëm. Por ndërkohë është dhe muaji kur shpenzimet janë të mëdha, ka shumë punë deri për Krishtlindje e Vit të Ri dhe muaj i ftohtë. Ndaj duhet të bëjmë kujdes, veçanërisht deri në datë 7 dhjetor. Kështu të paktën parashikojnë yjet. Astrologia Meri Gjini, e ftuar sot në emisionin "Rreze Dielli" në Report TV dha lajme të mira për këtë muaj, në përgjithësi për të gjitha shenjat, por periudha më aktive do të jetë 7 deri në 22 dhjetor, kështuqë mos nxitoni me blerjet.

Programe të tjera

Shiko të gjitha