Dinastia që u martirizua nga tri regjime - pjesa e parë

5 Nëntor 2020, 21:03

Historia e familjes Fratari, e cila u përndoq në tre regjime. Nga historia e Hajredin Fratarit, nji prej firmetarëve të Pavaresisë, tek historia e djalit të tij Rauf Fratari, themelues dhe komandant i çetës së Mallakastrës, pjesmarrës në konferencën e Mukjes, i arratisur dhe i shpallur nga regjimi komunist kriminel lufte, deri tek historia e ndëshkimit të nipit, Hajredin Fratari i riu, i burgosur ne Shqipëri ne formë hakmarrjeje ndaj të atit...

SHOW LESS

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha