Dy të humbur një i vrarë, sot në ’Pa Gjurmë’ misteri i zhdukjes së dibranit Ulvi Skana

29 Nëntor 2022, 12:44

Dy të humbur një i vrarë, sot në ’Pa Gjurmë’ misteri i zhdukjes së dibranit Ulvi Skana, mik i ’të fortëve’. Ushtari i Ervis Marinaj zhdukur dy muaj më pas dhe lidhja shoqërore me Can Karriqit i vrarë në dhjetor të vitit 2021. Pas dëshmisë së prindërve mbi pistën e rrëmbimit të 29-vjeçarit më 17 maj, nga Kamza ’Pa Gjurmë’ sjell për herë të parë dëshminë e një tjetër familjari. ’U rrëmbye’ nga dera e shtëpisë, dëshmia tronditëse për vogëlushen nga Tirana. Dyshimet për vajzën që jeton në Edesa dëshmitarja zbulon si u rrëmbye. Na ndiqni sot ora 15:30 në Report TV

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha