Ekskluzive/ Zhdukja e 2 shoqeve 19 vite më parë, prokuroria rinis hetimet pas dëshmive në ‘Pa Gjurmë’! Misteri i dy trupave të paidentifikuar, Report Tv zbulon 2 varre pa emër

4 Prill, 18:27

Pas dëshmisë së publikuar nga “Pa Gjurmë” se dy shoqet, Nertila Osmani dhe Sonila Kryeziu janë vrarë dhe janë varrosur në Dunat e Divjakës, Prokuroria e Tiranës ka hapur hetimet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha