Flasin dy parukierët e VIP-ave: Ja cilët personazhe 'po vuajnë' më shumë mbylljen e parukerive

14 Prill 2020, 09:17 | Përditesimi i fundit: 2020-04-14 09:29:46

Parukieret me te njohur te Vip-ave Xhimi dhe Klodi kane folur per mbylljen e parukerive si mase per te parandaluar perhapjen e koronavirus dhe thone se shume personazhe te njohur kerkojne te marrin sherbime estetike edhe ne kete kohe. Ata thone se kane qene nder te paret qe kane mbyllur vendin e tyre te punes, por nuk e kishin menduar qe do te zgjaste kaq gjate izolimi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha