Gatimi - Oriz me pule, ananas dhe sallatë frutash, e ftuar Ina Zhupa Pj.2

16 Prill 2018, 07:09

Gatimi - Oriz me pule, ananas dhe sallatë frutash, zonja Tefta dhe Ina Zhupa sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV Pj.2

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha