Gjendet pas 8 viteve Suela Gjona, flet në ‘Pa Gjurmë’ me prindërit: Ika se më kërcënuan, vajzat i kërkova por nuk mi dhatë! E bija e pyet: Të ka marrë malli për mua?

9 Qershor 2023, 17:34 | Përditesimi i fundit: 2023-06-09 20:54:39

Pas 8 vitesh, merr fund historia e zhdukjes së Suela Gjonajt. Më 27 qershor të vitit 2015 braktisi dy vajzat e mitura (2 dhe 4 vjeç) në shtëpinë e prindërve në Pogradec dhe në dhomën e kunatës kishte marrë të gjitha bizhuteritë me vlerë.  Prindërit e saj ishin në emisionin ‘Pa gjurmë’ në Report Tv ku treguan detaje rreth asaj historie kur e bija ishte njohur me dikë tjetër por arritën të kishin kontakt me të.