Hidrokarburet, Preçi: Mungojnë politikat që inkurajojnë prodhimin e naftës në vend! Të shfrytëzohet rezerva e sigurisë që mbron çmimin

18 Janar, 09:58

Teksa çmimi i naftës është rritur sërish, eksperti i ekonomisë Zef Preçi tha se në vendin tonë mungojnë politikat që inkurajojnë prodhimin dhe përpunimin e naftës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha