Historia e veçantë e tre motrave me tre kombësi të ndryshme

14 Qershor, 14:39

Ato jetojnë në Florida të Amerikës dhe kanë ardhur në Shqipëri për pushime. Kjo është historia e veçantë e tre motrave shqiptare me kombësi të ndryshme, të cilat rrëfyen historinë e tyre në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha