Interpretuesja e ëndrrave zonja Beti tregon të vërtetat që fshihen pas tyre

1 Shkurt 2019, 09:31

Ëndrrat që shohim , megjithëse zgjasin shumë pak , ka raste kur na bëjnë që të na ngelë mendja tek to. Interpretuesja e tyre Zonja Beti tregon domethënien e ëndrrave më të shpeshta dhe si ndikojnë ato tek ne.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha