Intoleranca ndaj laktozës

25 Nëntor 2020, 12:09

Në një intervistë në emisionin ‘’ Rreze Dielli’’ në Report TV, nutricionistja Rolina Naço foli për personat të cilët janë intolerant ndaj laktozës. Ajo u shpreh se ka një ndrysim midis intolerancës dhe alergjisë nga laktoza.

Programe të tjera

Shiko të gjitha