Ja çfarë duhet të dini para se të aplikoni për Lotarinë Amerikane

8 Tetor 2018, 07:19

Të ftuar në Rreze Dielli në Report TV zv/Konsulli i Amb. së SHBA Omar Medina dhe specialisti për vizat Lorenc Manasaku

Programe të tjera

Shiko të gjitha