Jim Belushi në Tiranë, Veliaj takon aktorin e njohur shqiptar: I lumtur që do të promovojë kryeqytetin në median amerikane

20 Tetor 2022, 15:26

Aktori i mirënjohur me origjinë shqiptare, Jim Belushi ndodhet në Tiranë për të realizuar një dokumentar, që do të transmetohet së shpejti në median amerikane. Lajmin e dha kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili priti aktorin me famë ndërkombëtare dhe i dhuroi “Kullën e Sahatit”.