Kuvendi në kaos, Lorenc Vangjeli: Turp i madh, i penalizuari i vetëm është publiku shqiptar, sërish i mungoi transparenca

2 Shkurt, 18:57

Kaosi i krijuar në seancën e sotme në Kuvend për gazetarin dhe analistin Lorenc Vangjeli është një turp i madh. Në emisionin ‘Kontrast’ në Report Tv Vangjeli tha se i vetmi i penalizuar sot ishte publiku që mbeti i painformuar, pra transparenca mungoi sërish.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha