Lorenc Vangjeli: Shumë deputetë flasin me programe 'encrochat'! Në Tiranë do të zbarkojnë prokurorë francezë, belg e holandezë

20 Maj, 19:12

Analisti Lorenc Vangjeli paralajmëroi në emisionin ‘Kontrast’ të Report TV se shumë shpejt në Tiranë pritet të zbarkojnë prokurorë nga Belgjika, Franca dhe Holanda. Ai deklaroi se bëhet fjalë për akuza ndaj personazheve që përdornin metodat e encrochatit, pa e ditur se mund të përgjoheshin

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha