'Minuta Zero'/ Bujar Kapexhiu: Kam shpresë se me Kroacinë fitojmë! Karriqi: Shqipëria luajti mirë përballë kampionëve të Europës

17 Qershor, 21:06 | Përditesimi i fundit: 2024-06-17 21:07:02

Bujar Kapexhiu dhe Albert Karriqi komentuan kombëtaren kuqezi në prag të ndeshjes së dytë në Europian kundër Kroacisë.