Minuta Zero/ Andrea Marko 'skanon' kuqezinjtë: Fitojmë me Kroacinë dhe kualifikohemi! Kishim tifozerinë më të shkëlqyer

16 Qershor, 22:13

Në 'Minuta Zero', Andrea Marko dhe Gjergji Ndoci skanuan performancën e kuqezinjve në ndeshjen ndaj Italisë mbrëmjen e djeshme për Euro 2024.