Shehi në Report Tv: Nëse opozita do ishte e bashkuar, do garoja për Bashkinë e Tiranës! Këlliçi të dalë përtej Berishës nëse do të fitojë

23 Shkurt 2023, 19:41 | Përditesimi i fundit: 2023-02-23 20:48:55

Nëse opozita do të ishte e bashkuar, Dashamir Shehi është shprehur se do të garonte për Bashkinë e Tiranës, me besimin se gëzon mbështetjen dhe simpatinë e kryeqytetasve. Mirëpo në këto kushte ku palët janë në pole diametralisht të kundërta, kreu i LZHK-së, tha se as nuk e mendon një gjë të tillë.