Punon mjeke në Francë, shqiptarja për ‘Minuta Zero’: Franca ka mentalitet fitues, do jetë favorite në Euro2024! Imazhi i Shqipërisë po ngrihet

17 Qershor, 21:34

E ftuara e ditës së sotme në Studio Live-in e hapësirës dedikuar Kampionatit Evropian 2024 “Minuta Zero” në Report Tv, me Andi Kapxhiun dhe Ogerta Spahiun, ka qenë Artenisa Beqiraj.