Ndue Pali, komunistët nuk ja humbën dot varrin

24 Tetor 2018, 14:39

Emisioni Dosja K në Report TV sjell historinë e Ndue Palit. 

Nje histori e rralle trimerie, qendrese dhe atdhedashurie... 
Ndue Pali -"Komunistët, s'ia humbën dot varrin"

-Gjyqi i bujshëm ku u përball me Aranit Çelën
-Antifashisti i betuar që u pushkatua nga regjimi
-Varri i zbuluar pas 48 vjetësh në Zall te Kirit

Programe të tjera

Shiko të gjitha