Një shtetas gjerman nis video në Pa Gjurme! ’Më gjeni babanë, unë jam shqiptar’

2 Dhjetor 2022, 19:57

’Përshëndetje! Emri im është Adrian Tahiri, unë jam 26 vjeç vij nga Hamburgu, momentalisht punoj si shofer autobusi. Jam në kërkim të babait tim Bajram Tahiri. Nëpërmjet një kolegu shqiptar që punon me mua, kam parë disa prej emisioneve tuaja dhe si mua dhe mamasë sime Andrea Tahiri do të na bëhej shumë qejfi, nëse nëpërmjet jush do të gjenim babain. Do ju falenderoja shumë, ne do ta gjenim, pasi kontaktet me të janë shkëputur shumë kohë më parë. Kemi bërë të pamundurën për ta gjetur, por nuk ka funksionuar. Ne na mungon shumë ai. Shumë faleminderit dhe ju uroj një ditë të bukur!’

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha