'Pa Gjurmë'/ Gjendet Nesti Pina, zbulohet arsyeja e zhdukjes! Flet i vëllai: Pësoi aksident dhe ra në koma, pas 4 muajve na telefonoi

23 Nëntor 2022, 19:14

Gjendet në Londër 7 muaj pasi humbi gjurmët Nesti Pina. Lajmin e konfirmoi për ’Pa Gjurmë’ në Report TV Mikail Pina, i cili zbuloi dhe arsyen e vërtetë pse i vëllai ndërpreu kontaktet me familjen.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha