Pa Gjurme - Nëna ndërroi jetë nga një aksident historia e trishtë e 25-vjeçares durrsake

30 Nëntor 2022, 13:33

Burri braktis gruan shtatzënë, fati i fëmijës që erdhi në jetë pak muaj më pas Nëna ndërroi jetë nga një aksident historia e trishtë e 25-vjeçares durrsake Ia mbajtën të fshehur se kishte një baba biologjik, vajza u rrit tek shtëpia e dajës E braktisi, babai ndjen pendesë, 25-vjeçarja rrëfen takimin me të atin Për këtë dhe të tjera histori na ndiqni sot ora 15:30 ne Report TV

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha