Pezullimi i fluturimeve, Yzeiri: Greva e kontrollorëve të trafikut ajror e paligjshme dhe dënueshme

7 Prill, 20:22

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha