Punonte si barist në Beograd dhe u zhduk dhe historia burrit që braktisi gruan dhe 2 fëmijët! Sot në ‘Pa Gjurmë’ në 16:00 në Report Tv

8 Dhjetor 2022, 13:54

Me babin foli për herë të fundit në vitin 1997, i riu humbi përgjithnjë kontaktet edhe me nënën. ‘Pa Gjurmë’ në Report Tv sjell historinë e 36-vjeçarit që u zhduk nga Beogradi ku punonte si barist në një pub veror.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha