Rama i kujton Bashës 3 momentet kulmore të karrierës së tij shtetërore

14 Prill, 16:30

Në intervistën për gazetarin Denis Minga, Kryeministri Rama duke folur për retorikën e tij e shpjegoi në këtë mënyrë: "Nuk kemi ne asnjë konkurrencë të mundshme në etikë për retorikën. Unë nuk shaj, fyej, akuzoj. Unë sigurisht satirizoj në momente të caktuara fenomene që duhen nxjerrë në sytë e njerëzve, sidomos kur bëhet fjalë në kohë fushate'.

Ndërkohë që i pyetur pse përmend më shumë Ilir Metën dhe Sali Berisha dhe se a trembet ai nga kjo, Rama i kujtoi Bashës gabimet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha