Report TV VOXPOP në Tiranë - Shqiptarët janë dembelë apo punëtorë?

13 Korrik 2018, 10:49 | Përditesimi i fundit: 2018-07-13 10:50:00

Mëngjesin e sotëm emisioni Rreze Dielli në Report Tv diskutoi një temë mjaft aktuale. Në mënyrë të përgjithshme vihet re një mbipopullim i bareve dhe kafeneve, por nga vjen kjo gjë? A janë shqiptarët dembelë, apo nuk ka punë dhe zgjedhin shtetet e tjera ku të punojnë më shumë e të paguajnë më tepër. Kamera e Report Tv ka pyetur qytetarët se ç'mendim kanë ata për këtë fenomen. A jemi ne popull dembel apo punëtor?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha